NASA назвало найсерйозніший інцидент у космосі за п'ять років

У рeзультaті вибуxу бaкa рoзгіннoгo блoку Фрeгaт-СБ утвoрилoся 325 улaмків нa висoтax від 100 дo 6000 кілoмeтрів.

Вибух бака російського розгінного блоку Фрегат-СБ в травні 2020 року получается найсерйознішим інцидентом в космосі следовать п'ять років. Насчет це в четвер, 4 березня, повідомляє РИА Новости з посиланням в звіт Космічного центру імені Джонсона, який пропитывать в NASA.

"Ґрунтуючись в нових даних, це руйнування виявилося найсерйознішою такою подією после останні п'ять років", — йдеться в звіті.

Зазначається, що станом нате 1 лютого американські засоби спостереження виявили 325 уламків від цього вибуху получи висотах від 100 перед 6000 кілометрів, з яких в космосі залишилося 309.

Об'єкт, що вибухнув, перебував получи орбіті з мінімальною висотою 427 кілометрів і максимальною — 3629 кілометрів і представляв тороїдальний скидний множество чего-либо баків розгінного блоку Фрегат-СБ, який быть виведенні супутника в космос відокремився після витрачання палива.

Зруйнований федерация баків Фрегату-СБ використовувався в липні 2011 року на доставки в космос обсерваторії Спектр-Р. 10 травня 2020 року в США заявили, що бачок вибухнув на орбіті 8 травня з утворенням 65 уламків. Пізніше в Роскосмосі підтвердили безусловно руйнування, зазначивши, що уламки безграмотный загрожують Міжнародній космічній станції і російським супутникам.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.