Російська ракета Союз вивела на орбіту супутники OneWeb

Чeргoвий зaпуск рaкeти Сoюз дoвів кількість кoсмічниx aпaрaтів OneWeb нa oрбіті дo 218 oдиниць.

У Рoсії нa кoсмoдрoмі Вoстoчный в Амурській області відбувся успішний забрасывание. Ant. выключение ракети-носія Федерация-2.1б з розгінним блоком Фрегат і 36 супутниками зв'язку британської компанії OneWeb. Относительно це повідомив Роскосмос увечері в суботу, 28 травня.

Спочатку старт був запланований на четвер, однак незадовго после старту його вирішили выпить до дна чашу на добу через недоразумение з електрообладнанням.

Через три з половиною години как видим відомо, що всі супутники вийшли получи и распишись орбіту.

"Усы 36 супутників зв'язку OneWeb успішно відокремилися від розгінного блоку Фрегат і виведені в цільові орбіти", — йдеться в повідомленні.

Цей забрасывание. Ant. выключение довів кількість космічних апаратів OneWeb для орбіті до 218 одиниць.

Цей прием став третім на космодромі Ориентальный у нинішньому році. Попередній відбувся 26 квітня — космический корабль Союз-2.1б вивела нате орбіту 36 супутників зв'язку OneWeb, довівши кількість космічних апаратів бери орбіті до 182 одиниць.

Низькоорбітальні космічні апарати OneWeb призначені на забезпечення наземних споживачів високошвидкісним інтернетом безпосередньо из-за супутниковий зв'язок. Роскосмос планує у 2021 році сопроводить десять пусків з такими космічними апаратами. Держи орбіті налічується вже близько сотні таких супутників. Перші були виведені получи и распишись орбіту в лютому 2019 року з Гвіанського космічного центру (Французька Гвіана).

Загалом OneWeb планує запустити получай орбіту 1980 супутників, з них близько 900 апаратів першого покоління і близько тисячі супутників другого покоління.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.